MO007

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

138 Kč s DPH


ks

Sportovní masáž - vonný masážní olej celotělový. Obsahuje účinné složky z léčivých rostlin. Vhodný po sportovním výkonu.

Nejkvalitnější mandlový olej a 100% přírodní silice jsou ingredience, jejichž spojením dostáváme masážní olej s přirozeným účinkem v podkoží a schopností regenerovat pokožku, svaly a šlachy. Tip pro maséry: vodní lázní o teplotě cca 50 st. snížíte viskozitu oleje.
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Sportovní masáž - vonný masážní olej celotělový. Obsahuje účinné složky z léčivých rostlin. Vhodný po sportovním výkonu.

Nejkvalitnější mandlový olej a 100% přírodní silice jsou ingredience, jejichž spojením dostáváme masážní olej s přirozeným účinkem v podkoží a schopností regenerovat pokožku, svaly a šlachy.

Olej z mandlí je jedním z nejcennějších rostlinných olejů. Získává se lisováním semen mandloně. Díky svým vlastnostem zajišťuje vláčnou pleť a hebkou pokožku celého těla. Mandlový olej se ze všech rostlinných olejů svým složením nejvíce podobá lidské pokožce. Nezanechá pocit mastnoty.

Kosodřevina (Pinus mugo) má antiseptické vlastnosti. Podporuje vlastní obranyschopnost organismu, působí antibakteriálně, protivirově, celkově posiluje. Přirozeně čistí vzduch. Napomáhá lokálnímu prokrvení tkání. Uvolňuje namáhané klouby a svaly.

Levandule lékařská (syn. úzkolistá, pravá) (Lavandula angustifolia, syn. officinalis, syn. vera) je vhodná při nervovém vyčerpání a podráždění. Tiší bolesti hlavy při migrénách. S úspěchem se využívá při nespavosti. Urychluje hojení kožních buněk při spáleninách a drobných poraněních. Kůži desinfikuje a regeneruje. V koupeli odstraňuje psychickou i fyzickou únavu, vhodná při svalových a revmatických potížích. Snižuje krevní tlak.

Geranium - pelargonie vonná (Pelargonium graveolens) má antidepresivní, uvolňující a osvěžující vlastnosti. Celkově reguluje nervový systém (může jak uklidnit, tak povzbudit). Odpuzuje obtížný hmyz. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy. V koupeli prohřívá a zmírňuje bolesti nervového původu. Stimuluje činnost lymfatického systému, působí na celulitidu, zadržování tekutin a otékání kotníků. Tonizuje činnost jater a ledvin.


Kód: oleje masážní celotělové přírodní - sportovní masáž

Kontaktujte nás!