ALOJ167

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

249 Kč s DPH


ks

Sida (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny sidy srdčitolisté pro správnou činnost imunitního systému a pro normální činnost močových cest. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Sida (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny sidy srdčitolisté pro správnou činnost imunitního systému a pro normální činnost močových cest.

Sida (vlákeň) srdčitolistá (Sida cordifolia, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: ?).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Imunitní systém - antioxidant. Normální činnost močových cest. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie. Relaxace - spánek - Stres.

Vedlejší účinky a kontraindikace: extrakt brání početí, nevhodné pro těhotné ženy. Obsažený kryptolepin narušuje replikaci DNA, ale pouze jako izolovaná složka (vedlejší účinky má mnoho izolovaných látek - např. i kyselina salicylová). U celkového extraktu nebyl tento negativní účinek pozorován.

Nežádoucí interakce: neužívat s léky pro snižování hladiny cukru a s léky obsahujícími efedrin.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina sida srdčitolistá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 20-40 kapek 3 - 4 x denně.
Objem lahvičky
50 ml

Kontaktujte nás!