(2)

KO75

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

39 Kč s DPH


ks

Panenský kokosový olej Wolfberry BIO 75 ml se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na Filipínách. Ořechy jsou zde pěstovány v certifikovaném režimu a pro výrobu oleje jsou pečlivě vybírány ty ... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Panenský kokosový olej Wolfberry BIO 75 ml se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na Filipínách. Ořechy jsou zde pěstovány v certifikovaném režimu a pro výrobu oleje jsou pečlivě vybírány ty nejkvalitnější plody. Po sběru se kokosové ořechy oloupou a kopra zevnitř se na jemno strouhá. Vznikne jemná drť, která se následně zahřeje na maximálně 42°C proto, aby se z ní odpařila veškerá voda. Z této hmoty se pak metodou lisováním za studena získává kokosový olej prvotřídní kvality.

Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že do teploty okolo 25°C se jedná o bílou, v závislosti na teplotě více či méně pevnou hmotu. Po překročení této teploty olej přechází do tekutého stavu.

Wolfberry panenský kokosový olej má jemnou chuť i vůni specifickou pro kokos. Jeho unikátnost spočívá v tom, že přestože obsahuje téměř 86% nasycených mastných kyselin, tyto se v těle zpracovávají přímo na energii a nikoliv do tukových zásob.

Některé z příkladů použití kokosového oleje
• Je tepelně stabilní až do 200° C, takže se výborně hodí na smažení, při výrobě cukroví, při přípravě teplých pokrmů v orientálních kuchyních.
• Skvěle chutná jednoduše namazaný na pečivu.
• Výborně se dá použít jako náhrada běžného krému nebo tělového mléka. Nezanechává mastný film a krásně se vstřebává do pokožky.
• Perfektně poslouží jako vlasový zábal, protože může působit proti lámavosti vlasů.
• Díky příjemné vůni a snadnému vstřebávání se hodí se jako ideální masážní prostředek. Vaši pokožku zanechá neuvěřitelně hladkou a pružnou.
• Výborně se hodí i jako balzám po holení na přecitlivělou pleť a dokáže zklidnit pleť po opalování.
• Domácím miláčkům umí pomoci s posílením imunity a zlepší kvalitu jejich srsti.
Objem
75
Wolfberry Bohunická 5, 619 00 Brno

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 3