GEMM1305

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

124 Kč s DPH

ks

Lichořeřišnice květové pupeny a mladé výhonky (gemmoterapie - bylinná tinktura - bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květových pupenů a mladých výhonků léčivé rostliny lichořeřišnice větší. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Lichořeřišnice květové pupeny a mladé výhonky (gemmoterapie - bylinná tinktura - bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květových pupenů a mladých výhonků léčivé rostliny lichořeřišnice větší.

Lichořeřišnice větší - (Tropaeolum majus, čeleď lichořeřišnicovité - Tropaeolaceae, SK: Kapucínka väčšia) k nám byla dovezena v 16. stol španělskými dobyvateli z jižní Ameriky. Její původní domovinou je Peru, ale dnes se pěstuje po celém světě. Až do konce 18.stol byla hlavním lékem na kurděje, později byla u ní prokázána silice, která má účinek antibiotický, především na stafylokoky, streptokoky, salmonely, Proteus vulgaris, E coli a Helicobacter pylori. Toto antibakteriální působení je nejvýznamnější při zánětech žaludku, v urogenitální oblasti a oblasti dýchacích cest.

Složení: velejemný melasový ethanol 36 %, rostlinný glycerol, květové pupeny a mladé výhonky lichořeřišnice větší.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Tinktura je decimálně ředěná na potenci D1 a je dynamizována.

Dávkování: 3x denně dle hmotnosti – na každý kg Vaší váhy a den připadá 1 kapka tinktury a takto spočtené množství si rovnoměrně rozdělte na 3 denní dávky.
Objem lahvičky
50 ml

Kontaktujte nás!