ALOJ355

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

127 Kč s DPH

ks

Kukuřice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z blizen léčivé rostliny kukuřice seté pro normální trávení a normální funkce močových cest. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Kukuřice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z blizen léčivé rostliny kukuřice seté pro normální trávení a normální funkce močových cest.

Kukuřice setá (Zea mays, čeleď lipnicovité (Poaceae), SK: Kukurica siata) působí silně močopudně, posiluje organismus a zvyšuje vylučování žluči. Používáme ji při otocích, onemocněních močových cest a jako odtučňovací prostředek. Snižuje hladinu krevního cukru a mírně zvyšuje krevní tlak. Obsahuje koenzym Q10.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení a normální funkce močových cest. Normální činnost srdce.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina kukuřice setá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.
Objem lahvičky
50 ml

Kontaktujte nás!