(1)

ALOJ320

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

149 Kč s DPH

ks

Koriandr setý živá kvetoucí nať BIO* (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z živé kvetoucí natě léčivé rostliny koriandru setého pro normální činnost nervové soustavy. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Koriandr setý živá kvetoucí nať BIO* (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z živé kvetoucí natě léčivé rostliny koriandru setého pro normální činnost nervové soustavy.

Koriandr setý (Coriandrum sativum, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Koriander siaty). Koriandr setý v tomto zpracování slouží k odstranění těžkých kovů z těla dle studie uvedené v odkazu níže.

Dle níže uvedené citace extrakt z živého kvetoucího koriandru napomáhá odstraňovat z těla rtuť a její slitiny (amalgam). Dle Dr. Klinghardta působí detoxikačně i v případě hliníku (zdroje Al: před rokem 1990 hliníkové nádobí a příbory, hliníkové sudy s limonádami, nyní vakcíny, snad i chemtrails).

Tinktura z živé kvetoucí natě koriandru setého v kvalitě BIO. Zpracováno bezprostředně po sklizni. Při výrobě byl použit konvenční melasový líh, v naší nabídce je i tinktura vyrobená z ovocné pálenky v kvalitě BIO.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost nervové soustavy.

Následující stať je převzata z článku "Amalgám a jeho účinky" na: http://www.artbos.cz/Fotografie/Soubory/amalg%C3%A1m%20a%20jeho%20%C3%BA%C4%8Dinky.pdf : Jedině nať koriandru má podle dosavadních znalostí efektivní detoxikační účinky na rtuť z úložiště v buňkách a v nervové soustavě. Účinná je jedině čerstvá nať, která pochází z ekologického pěstování, aby dále nepašovala do těla jedy. Detoxikační substance je zřejmě lehce prchavá aromatická látka, která se rychle dostává do mozku a otevírá iontové kanálky v nervových buňkách. Rtuť, která je vázaná na buňky, může být nyní transportována ven za předpokladu, že tu je koncentrační spád, tzn., že tu je více rtuti uvnitř buněk nežli venku ve vazivové tkáni. To je také důvod, proč musí být nejprve uvolněna rtuť z vazivové tkáně pomocí chlorelly a česneku medvědího, dříve než se vytáhne z buněk. Důležité: jelikož koriandr v nejkratší době posune mnoho rtuti do vazivové tkáně, může dojít při předávkování k silným projevům otravy. Proto se musí při použití koriandru použít vždy současně chlorella a česnek medvědí. Potom může být mobilizovaný těžký kov „vyzvednut“ z vazivové tkáně a vyloučen. Koriandr nesmí být nikdy použit za existence amalgámových plomb, jelikož by tělo rtuť posunovalo sem a tam a tělo by pak vykazovalo silné symptomy otravy. Více než polovina pacientů s nemocemi z amalgámu může s dostatečným příjmem koriandru začít až po půl až jednom roce po vyvedení rtuti pomocí česneku medvědího/chlorelly. Konec citace.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina koriandr setý BIO.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.
Objem lahvičky
50 ml

08. 12. 2019, 15:42

veľmi dobrý produkt na odstraňovanie ťažkých kovov z tela, hlavne z mozgu a z nervových buniek, nenašiel som tomuto výrobku konkurenciu

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice

Tomas Szymanowski 29. 08. 2018, 22:31

Dobry den,

chcel by som sa opytat, ake je vhodne davkovanie vasej tinktury Koriandr nat na odstranenie ortute a olova z tela.
Medvedi cesnak a chlorellu uzivam uz takmer dva roky. Chlorellu 3x10 tbl. denne od Green Way a Medvedi cesnak 3x1 (300 mg kapsula). Chcel by som pridat este vasu tinkturu z nate Koriandra.
Amalgany uz nemam 4 roky.
Dakujem pekne za skoru odpoved

S pozdravom
Tomas Szymanowski

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 1