ALOJ078

Dostupnost - momentálně vyprodané zboží, které není skladem, doručujeme obvykle do 7 dnů, v současné době některé položky dochází úplně

139 Kč s DPH


ks

Jirnice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny jirnice modré.

Jidášovo ucho. Při pokusech in vitro a in vivo bylo zjištěno, že výtažky podporují tvorbu lidských lymfocitů, snižují hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi a mají antikoagulační, protizánětlivý, imunostimulační a protirakovinný efekt.
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Jirnice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny jirnice modré.

Jirnice modrá (Polemonium coeruleum, čeleď jirnicovité - Polemoniaceae, SK: Jirnice modrá), obsahuje saponiny, třísloviny a sliz. Používáme ji při dvanáctníkových a žaludečních vředech, u těžkých bronchitid, zápalech plic. Působí i jako sedativum při nervozitě a nespavosti. Nať obsahuje takřka stejné množství účinných látek, jako kořen.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina jirnice modrá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.
Objem lahvičky
50 ml

Kontaktujte nás!