Aktuality

Dovolená 17. - 23.8.

Vážení zákazníci, máme za sebou hektické období a potřebujeme na chvíli odpočine ...

Nový přepravce DPD

Nový přepravce DPD

Zavedli jsme nového přepravce DPD, mělo by to pomoci v současné situaci, kdy poš ...

Zásilkovna - obnovení odesílání

Znovu spouštíme možnost objednání a doručení prostřednictvím Zásilkovny. Jen Vás ...

EET

Splňujeme požadavek: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystav ...

Dárek zdarma ke každé objednávce

Ke každé objednávce Vám přibalíme dárek.

19. 03. 2020

 

Vážení zákazníci,

omlouváme se za zpoždění v doručování vašich zásilek. Děje se tak v důsledku bezpečnostních opatření Vlády ČR. Na nápravě intenzivně pracujeme. Dovolujeme si vás zároveň informovat o aktuální situaci a opatřeních Zásilkovny.

 1. Výdej zásilek je na výdejních místech povolen.
  Usnesením Vlády ČR byl zakázán maloobchodní prodej, ale výdej zásilek z internetových obchodů má výjimku (tj. samotný výdej zásilek z internetových obchodů MŮŽE PROBÍHAT i v obchodech, kde je jinak prodej zboží Usnesením Vlády zakázán.
   
 2. Cesta osob pro podání i vyzvednutí zásilek povolena!
  Ve vztahu k provozu výdejních míst Zásilkovny vás informujeme, že jsou povoleny cesty osob nezbytně nutné k využívání poštovních služeb. Zásilkovna je registrovaným poskytovatelem poštovních služeb.
   
 3. Platba hotovostí je zakázána.
  Myslíme na vaše bezpečí a plně respektujeme doporučení vlády, proto jsme se rozhodli s účinností od 14. března přijímat na našich výdejních místech v České a Slovenské republice pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou.
   
 4. Mějte naší aplikaci Zásilkovna!
  Nejrychlejší informace o stavu vašich zásilek najdete v naší aplikaci Zásilkovna, doporučujeme si jí stáhnout a mít přehled o všech novinkách, které v důsledku opatření se týkají vašich zásilek

Co to pro vás znamená?

 • Služby a produkty Zásilkovny fungují.
 • Naše výdejní místa nebudou uzavřena, fungují v rámci výjimky vztahující se na ,,provozovny umožňující vyzvednutí zboží a zásilky od třetí strany".
 • Vaše zásilky vám budou doručeny.
 • V případě potřeby uložení vašich zásilek prodloužíme
 • Platby jsou nyní možné pouze kartou.


Situace se stále vyvíjí, proto prosíme sledujte náš blog, kam dáváme průběžně všechny informace a odpovědi na vaše otázky.

Uděláme pro vás maximum! V první řadě Vám chceme poděkovat za obrovskou podporu, která od vás v této době k nám do Zásilkovny proudí. Moc si toho vážíme!

Chceme vás ubezpečit, že fungujeme a doručujeme všechny zásilky dále a operativně se snažíme reagovat na všechna opatření Vlády ČR. Jsme v permanentním kontaktu se všemi výdejními místy a eshopy.

 

S přátelským pozdravem,
Simona Kijonková
Zakladatelka a CEO Zásilkovny